KONST / Litografier / Färglitografi 5506554
*
nr 550 6554
Färglitografi
Signerad Lena A Linderholm, 151/225, abstrakt stilleben, 54x70
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2008
kl 16:09:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 09:55:45
1
350 kr
28/10 17:01:56
2
350 kr
1/11 20:19:16
3
400 kr
1/11 21:13:20
4
450 kr
3/11 13:59:22
5
600 kr
3/11 15:37:10
6
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abstrakt stilleben färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:29
*
Färglitografi
nr 550 6554
Färglitografi
Signerad Lena A Linderholm, 151/225, abstrakt stilleben, 54x70
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 650 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/10 09:55:45 | 1 | 350 kr |
| 28/10 17:01:56 | 2 | 350 kr |
| 1/11 20:19:16 | 3 | 400 kr |
| 1/11 21:13:20 | 4 | 450 kr |
| 3/11 13:59:22 | 5 | 600 kr |
| 3/11 15:37:10 | 6 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abstrakt stilleben färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:29



